Неділя, 25 Лютого, 2024

Як розблокувати безлімітний запис 4K на Galaxy Note 5

Телефон Galaxy Note 5 має багато можливостей, але деякі з них заблоковані виробником. Одна з таких функцій – запис відео у надвисокій роздільній здатності 4K, час тривалості якого обмежений. Проте є спосіб зняти цей ліміт та писати якісне відео без зупинки.

Однією з причин, з яких безмежний запис 4K заблоковано, є пересторога виробника від негативних відгуків користувачів мобільника. Адже в цьому режимі процесору гаджета потрібні всі його ресурси, через що він сильно гріється. Щоб зняти обмеження на час, виконайте такі дії:

1) отримайте рут-доступ до свого Note 5. Це можна зробити, наприклад, за допомогою інструмента Manh_IT’s Noble Kernel for the Note5;

2) завантажте пакет оновлення V3.1.zip та витягніть із нього за допомогою архіватора файл камери SamsungCamera4.apk;

3) відкрийте файловий менеджер з рут-доступом та перейдіть у папку system/apps/SamsungCamera4. Зробіть резервну копію всіх файлів, а потім очистіть каталог;

4) розмістіть завантажений SamsungCamera4.apk у папці system/apps/ та встановіть дозволи на запис (rw-r-r);

5) перезавантажте Note 5 і відкрийте камеру. Якщо на екрані ви побачите напис KRM – це означає, що модифікація пройшла успішно.

Відтепер відео у форматі 4K можна записувати без обмежень. Але через особливості файлової системи воно автоматично «нарізатиметься» на шматки по 4 ГБ – це близько 8-9 хвилин зйомки. Знімати відео 4K із цим модом можна, доки не закінчиться вільна пам’ять (гаджет не має microSD) – це близько години. Оригінальна камера Note 5 дозволяла відзняти в цій роздільній здатності не більше 5 хвилин.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися