Щоб батарейки не їли Duracell зробила їх гіркими на смак

Покриватимуть джерела енргії форматів 2032, 2025, 2016 - це літієві батарейки формату монети для використання у невеликих кишенькових гаджетах

У Duracell придумали як значно ускладнити поїдання їхніх батарейок дітьми, особливо якщо це стане трендом. Така проблема може виглядати дивною, але варто згадати, як в 2018 році в соцмережах став популярним “конкурс” із поїдання отруйних таблеток прального порошка Tide Pods. Для ускладненя поїдання батарейок Duracell використала спеціальне покриття їхнього корпусу.

Батарейки із новим покриттям запустять у виробництво вже найближчими днями. Покриватимуть джерела енргії форматів 2032, 2025, 2016 – це літієві батарейки формату монети для використання у невеликих кишенькових гаджетах (годинниках, калкуляторах тощо).

Покриття батарейок вступатиме в хімічну реакцію зі слиною людини, яка хоче її ковтнути. Внаслідок цієї реакції виділяться речовини, які відчуватимуться на смак надзвичайно гірко. Це має підштовхнути людину не ковтати, а вийняти з роту джерело енргії.
У Duracell кажуть, що проковтнувши літієву батарейку можна отримати серйозні проблеми зі здоров’ям уже за дві години після ковтання.

Представники компанії кажуть, що популярність крихітних батарейок зростає через збільшення кількості компактних гаджетів та зменшення розмірів електроніки з роками.

Ідея зробити електроніку гіркою на смак не нова – Nintendo використовує схожий метод для запобігання ковтання ігрових картриджів портативної ігрової приставки Switch.

Невідомо яку саме хімічну речовину використає Duracell, але якщо це та ж речовина, що використала Nintendo, тоді ковтнути батарейку буде надзвичайно складно. Редактор видання The Verge Дітер Бон спробував на смак картридж Switch і каже, що це найгірша річ у світі і що гіркота не проходить.

1 коментар

  1. Тоесть, чтобы кто-то не получил премию Дарвина нужно сделать удорожание таблеток-батареек?..

Comments are closed.