Вівторок, 28 Травня, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Анатолій Клімашевський

Анатолій розпочав професійну кар’єру в 1998 році з посади інженера-розробника програмного забезпечення. Зараз він обіймає посаду директора з інформаційних технологій Vodafone Україна. До зони його відповідальності входять усі IT-функції в компанії.

klimashevskiy_7

У мене смартфон Sony Z5 Compact. Я багато часу присвячую водним видам спорту, і до цього в мене «померло» 5 смартфонів від води. Тож водозахист для мене критично важливий.

На роботі я рідко користуюсь ноутбуком, хіба що потрібно робити презентацію або читати довгі документи. За цими винятками я що завгодно роблю на смартфон або планшеті. Основний робочий інструмент для мене – це пошта та VPN з доступом до віртуального робочого столу (захищений канал віддаленого доступу). Як майже будь-яка сучасна людина, я змушений користуватись усіма месенджерами. У першу чергу це Viber, Whatsapp, Telegram, Facebook-месенджер.

Щодо характеристик, то вважаю, що всі смартфони приблизно однакові. Будь-який сучасний процесор має більшу потужність, ніж потрібно для виконання покладених на нього завдань. Обсяг пам’яті, процесор – на це зараз немає сенсу звертати уваги. Також я не фанат смартфонів великих розмірів, бо вони не влазять у кишеню. І чим більший розмір екрана, тим простіше його зламати.

У смартфоні мені не вистачає фізичних кнопок. Я маю на увазі не клавіатуру, а саме кнопки керування. І, звісно, одвічна проблема – це батарея. Заряд швидко закінчується, і це справді велика проблема всіх сучасних пристроїв.

А загалом я вважаю, що сучасний мобільний телефон – це диво інженерної думки. Адже в тебе в кишені пристрій, який дозволяє дзвонити і робити речі, про які раніше навіть мріяти годі було.

Читайте також: Смартфони керівників Vodafone Україна: Євген Фрунза

2 КОМЕНТАРІ

  1. Повинен відмітити, що заробляння грошей на водафон межує із шахрайством. Наведу свій приклад. У мене тариф „СУПЕР“. Діяв до 25 квітня. Але мені потрібно було поговорити з іншим оператором, а на рахунку було мало грошей. Для цього я поповнив свій рахунок на 50 гривень 28 березня. Із мене водафон зняв 35 гривень за нібито підключення до тарифу „СУПЕР“. За що зняв? Адже мій тариф діяв до 25 квітня. Тобто за підключення з мене двічі зняли гроші. Оператор Павло до якого я телефонував 28 березня 17.29. відповів що так і повинно бути. ШАХРАЇ!!!

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися