Смартфони Sony зникнуть

Sony хоче знову отримувати прибутки, і це може означати, що споживачі більше не побачать смартфонів цієї марки. Про це повідомив генеральний директор японського технологічного гіганта Кадзуо Хураї на прес-конференції, передає Forbes.

Чиновник каже, що Sony більше не буде гнатися за зростанням продажів на дуже конкурентному ринку смартфонів. Компанія розглядатиме можливість продажу свого смартфонного і телевізійного підрозділів.

Незважаючи на постійну розробку Android-смартфонів, Sony показує негативні фінансові результати через жорстку конкуренцію на ринку смартфонів. Компанія опинилася між такими гігантами, як Apple та Samsung, у класі топових девайсів, а також цілої армії китайських фірм у бюджетному сегменті.

У планах Sony – досягти річного операційного прибутку в розмірі $4,2 млрд до 2018 року. Це означає збільшення в 25 разів порівняно з поточною фінансовою діяльністю. Досягти таких результатів компанія планує інвестиціями в уже успішні підрозділи. Це виробництво та розробка камер та грального бізнесу Sony PlayStation.