Шкіру на руках зробили тачпадом

Учені Університету Карнегі-Меллона запропонували новий спосіб навігації на «розумних» годинниках. Система SkinTrack пропонує не торкатися дисплея, а використовувати як сенсор шкіру на руках. Точність розпізнавання досить висока і дозволяє гортати екран, набирати номер телефону та грати в ігри із сенсорним управлінням.

Система розпізнавання руху пальця однієї руки по шкірі іншої складається з двох частин. По-перше, у ремінець годинника або в сам годинник вбудовані датчики визначення точки дотику. Чотири мініатюрні антени підвищують точність розпізнавання торкання до 99%. По-друге, на пальці іншої руки, який задає точку дотику, одягнута каблучка-передавач високочастотного сигналу з постійною частотою. Після торкання шкіри пальцем з передавачем датчики в ремінці визначають відстань до точки дотику, а програмно-апаратна система годинника розраховує все інше: координати, напрямок переміщення і натискання.

На даний час система розпізнавання SkinTrack не готова до комерційної реалізації. Розробники ще мають вирішити проблему живлення передавача в каблучці. Їм також необхідно позбутися від спотворення сигналу під час руху і коли на руці проступає піт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я