Телевізор, планшет, навушники або смартфон – Vodafone роздає подарунки

ny_vodafone_vasПідключившись до якоїсь із контент-послуг Vodafone Україна, можна додатково отримати приємні подарунки. З 21 грудня 2016 року по 21 січня 2017 року проходить акція «Новорічні подарунки від Vodafone», в якій можна виграти телевізор, планшет, навушники або смартфон.

Щоб стати учасником акції, клієнтам Vodafone достатньо підключити послугу Vodafone TV і мінімум ще одну послугу на вибір – Vodafone Music, Vodafone Books або GOOD’OK. Ніяких додаткових дій здійснювати не потрібно, усі нові користувачі послуг, які виконали умови акції, автоматично стають претендентами на отримання подарунків. Ті, хто вже користується Vodafone TV, також можуть скористатися новорічною пропозицією, підключивши одну з перерахованих послуг. Тим, хто вже користується Vodafone Music, Vodafone Books або GOOD’OK, для участі в акції необхідно підключити Vodafone TV. Для наявних користувачів Vodafone TV і GOOD’OK для того, щоб стати претендентами на отримання подарунків, необхідно в період дії акції підключити ще одну мелодію GOOD’OK з кодом виду 001ХХХХХ за повну вартість. Абоненти, які вже користуються трьома послугами – Vodafone TV і ще двома з акційних послуг, – також автоматично стають учасниками розіграшу.

Між усіма учасниками акції буде розіграно головний подарунок акції – телевізор з підтримкою технології SMART TV, а також додаткові тематичні призи за підключення відповідних послуг:

· ультратонкий планшет – за підключення Vodafone TV та онлайн-бібліотеки Vodafone Books, яка дає доступ до десятків тисяч книг різної спрямованості;

· бездротові навушники з шумопоглинанням – за підключення Vodafone TV і сервісу Vodafone Music, який пропонує доступ до 26-мільйонного каталогу треків і дозволяє слухати якісну легальну музику без плати за трафік;

· сучасний смартфон – за підключення Vodafone TV і послуги GOOD’OK, яка дозволяє встановлювати мелодії або фрази замість звичайних монотонних сигналів під час виклику абонента.

Переможців визначать випадковим чином не пізніше 31 січня 2017 року. Детальніше про акцію та послуги можна дізнатися на сторінці  https://www.vodafone.ua/apps .