Вівторок, 23 Липня, 2024

Штучний інтелект подолав 10 000 км, керуючи перевезенням скрапленого газу на кораблі супервеликого класу

Компанія Avikus, яка належить концерну HD Hyundai, успішно провела трансокеанський рейс надвеликого судна зі зрідженим природним газом (LNG). Судно площею 180 000 м2 під назвою Prism Courage пройшло 10000 км під керуванням штучного інтелекту. Це сталося вперше в історії, кажуть у Avikus.

Завдяки автономному навігаційному рішенню другого рівня Avikus під назвою HiNAS 2.0 судно досягло терміналу СПГ Boryeong в провінції Південний Чхунчхон в Кореї після 33 днів відходу з вільного порту на південному узбережжі Мексиканської затоки.

Судно, яке плавало Панамським каналом, пройшло половину 20 000 км загальної відстані у автономному режимі без допомоги людей. Протягом цього часу штучний інтелект уникнув майже 100 зіткнень.

Паливна ефективність Prism Courage під керуванням штучного інтелекту збільшується майже на 7%, а викиди парникових газів зменшуються приблизно на 5%.

Технологія автономної навігації привертає увагу як інноваційна технологія для майбутньої морської мобільності, оскільки вона може вирішити дефіцит робочої сили в галузі морського транспорту, зменшити забруднювачі та підвищити безпеку, повністю усуваючи можливість людських помилок.

За даними Acute Market Reports, глобальної дослідницької фірми, ринок автономних навігаційних кораблів і супутнього обладнання, як очікується, зростатиме в середньому на 12,6 відсотка, досягнувши 235,7 мільярдів доларів США в 2028 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися