П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Шутер DOOM запустили на кнопці в клавіатурі

Класичний шутер DOOM став еталоном для питання «на якому гаджеті можна запустити». Його вбудували в шоколадний батончик, на віртуальному ПК всередині комп’ютерної гри, на Porsche 911, на піаніно. Калькулятори, касові апарати та інші гаджети вже не видаються дивними в такому переліку. Нещодавно до цього списку додалася ще кнопка на клавіатурі, на якій запустили DOOM.

Блогеру TheKeebProject вдалося успішно запустити Doom усередині спеціальної клавіші на клавіатурі. Проект побудований навколо крихітної спеціальної друкованої плати з екраном та мікропроцесором RP2040. Він досить малий, щоб поміститися всередину кнопки, і запечатаний прозорою смолою.

Порт шутера є налаштованим форком існуючого порту RP2040 Doom, спочатку створеного Гремом Сандерсоном. Було внесено кілька змін, щоб увімкнути підтримку модулів дисплея SPI та I2C.

За словами блогера, мета цього проекту полягала в імітації Doom з якомога більшою частиною оригінальної функціональності. Він хотів забезпечити стереозвук, можливість багатокористувацької мережевої гри, функції збереження/завантаження та будь-яку іншу функцію, яку ви очікуєте від оригінальної гри, включаючи оригінальну роздільну здатність 320×200 пікселів.

Комп’ютер зроблений настільки маленьким, щоб поміститися в ковпачок клавіш поряд із модулем дисплея, здатним підтримувати роздільну здатність 320×200 пікселів. USB-порт включений для введення та живлення.

Блогер зробив свій проект відкритим для всіх, хто бажає перевірити його детальніше. Знайти вихідний код його форка RP2040 Doom можна на GitHub.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися