Субота, 13 Липня, 2024

Xiaomi почала блокувати «сірі» смартфони

Китайський виробник Xiaomi почав блокувати свої мобільники в певних регіонах для дотримання правил експорту. Офіційної інформації про це ще немає, однак про заблоковані смартфони почали повідомляти користувачі з Куби, в Ірану, Сирії, Північної Кореї, Судану, Криму.

Експортна політика Xiaomi забороняє продаж смартфонів у названих вище регіонах. Однак раніше компанія не блокувала придбані користувачами пристрої.

Проблема, схоже, існує кілька місяців, але лише останніми днями блокування стало значно масовішим.

У опублікованих користувачами записах говориться, що після декількох днів використання юзери в цих регіонах отримують неробочий гаджет. На його екрані блокування вони бачать наступне повідомлення:

«Політика Xiaomi не дозволяє продаж або надання продукту на території, на якій ви намагалися його активувати. Будь ласка, зв’яжіться з роздрібними торговцями безпосередньо для отримання додаткової інформації».

Деякі користувачіі на форумах припускають, що проблема обмежується пристроями, які активували в зазначених вище регіонах. На їхню думку, блокування не повинно торкатися пристроїв, які були активовані в країні їх передбачуваного продажу.

Відомо, що блокування не торкнулося тих користувачів, які встановили сторонню прошивку на свій Xiaomi.

Варто відзначити, що в Правилах і умовах Xiaomi чітко зазначено, що вона забороняє покупцям експортувати телефони в певні регіони. Однак в ньому не зазначено, що компанія буде блокувати телефони, експортовані в ці регіони.

В правилах Xiaomi йдеться наступне: «Контракт і всі продукти, що продаються, підпадають під дію застосовних законів про експортний контроль, включаючи, але не обмежуючись законами про експортний контроль США та власної юрисдикції покупця. Покупець не буде експортувати будь-який товар, придбаний у продавця, в будь-яку країну або територію або куди-небудь, якщо це заборонено законами про експортний контроль . Заборонені країни і території включають Кубу, Іран, Сирію, Північну Корею, Судан і Кримський регіон. Якщо Покупець планує експортувати будь-які товари, придбані у продавця, в іншу країну, покупцеві необхідно отримати необхідні експортні ліцензії (або інші урядові дозволи), перш ніж робити це».

 

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Понятно Xiaomi разжирела! Это самая большая ошибка компании!
    Samsung так делает с телевизорами и в итоге лишился очень многих покупателей.Это же и ждёт Xiaomi. Если человек ездит по разным странам и что у него будет блокироваться телефон!? Приезжая в другую страну я оставлю симку другой страны и у меня должен блокироваться телефон!?Ну-Бред полный!

  2. Все правильно. Страны за железным занавесом пусть свое отечественное г используют. Всем компаниям так надо делать

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися