Середа, 24 Липня, 2024

Minecraft запускає гру в доповненій реальності

Команда Xbox оголосила про розробку мобільної гри з доповненою реальністю Minecraft Earth. Як обіцяють творці, проект відкриє гравцям широкі можливості, яких вони ще не бачили за всю історію легендарної серії. Все завдяки тому, що віртуальні предмети потрібно буде шукати та будувати в реальному світі. Гра поширюватиметься умовно безкоштовно і вийде на iOS і Android.

Користувачам пропонується знаходити блоки, скрині та монстрів у реальному світі. В деяких місцях також можна буде відкрити шматки світів Minecraft в натуральну величину, з якими можна буде взаємодіяти. Як приклад розробники наводять тротуари, що перетворюються на алмазні шахти, і квадратні дерева в парках, за якими можуть ховатися скелети.

До проекту додадуть не тільки вже знайомих фанатам монстрів, але й абсолютно нових істот. Також з’являться й особливі рідкісні об’єкти, необхідні для нових будівель, пошуку ресурсів і виконання завдань.

Закрите бета-тестування відбудеться цього літа, запис на нього вже відкрито.

Цього року в доповненій реальності мають з’явитися ще дві гри: Ghostbusters World за світом «Мисливців за привидами» та Harry Potter: Wizards Unite за мотивами історії про Гаррі Поттера.

У 2016 році студія Niantic випустила Pokemon Go, яка сколихнула світ, вивівши на вулиці десятки тисяч людей. Вона виявилася такою популярною, що навіть українське МВС випустило пам’ятку для користувачів Pokemon Go, яка роз’яснює основні загрози під час гри та дає рекомендації, як їх уникнути. За 811 днів із часу запуску цієї гри користувачі витратили в ній понад 2 млрд доларів. Свій перший мільярд Pokemon Go отримала лише за 302 дні. Експерти пояснюють це одним із найкрутіших стартів в історії мобільних ігор – гра про монстрів принесла майже $400 млн за перші два місяці. Забавка на основі доповненої реальності поступається за фінансами лише двом проектам.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися