Субота, 15 Червня, 2024

Скільки iPhone споживає Porsche 911

Одні переїжджають айфони власним автомобілем, інші забивають ними цвяхи, хтось відкриває телефоном пиво чи розглядає його як бронежилет. А як щодо використання iPhone замість гальмівних колодок? Що буде з прославленим смартфоном, якщо затиснути його супортами і задіяти його для гальмування спорткара Porsche 911? Відповідь на це питання дає відео:

Експериментатори взяли автомобіль 2002 року випуску та 7 телефонів Apple 4S. Ідея в тому, щоб перевірити, чи можна в разі крайньої потреби замінити гальмівні колодки телефоном. Далі автомобіль розігнали до 60 миль на годину – близько 100 км/год – та гальмували.

Але експериментатори самі бояться того, що може трапитися, тому пробують спершу гальмувати зі швидкості 20 миль на годину. На гальмівних дисках з’явилися відчутні позначки, але самі телефони були в порядку. Тому випробувачі вдвічі збільшили швидкість – до 40 миль на годину. На цей раз одне з передніх колес загорілося через телефон, який розвалився на шматки. Його замінили одним із запасних.

На 60 милях на годину з’ясувалося, що гальмувати iPhone не вміють, і водієві довелося задіяти стоянкове гальмо. Самі телефони розвалилися на шматки та відновленню не підлягають, але один гаджет все ж таки включився та показав логотип завантаження на зіпсованому дисплеї.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися