Скільки коштує розбити екран у флагмані

Замість витривалого пластику дисплеї гаджетів сьогодні прикриває скло, і тому розбиті екрани є найпопулярнішою поломкою. Приблизно п’ята частина всіх власників смартфонів у світі продовжує використовувати мобільники з розбитими екранами. Одна з причин – дорожнеча подібного ремонту, особливо для флагманів. Ресурс PhoneArena порівняв офіційні ціни заміни екрана на топові девайси Samsung, LG, HTC і Apple. Офіційні представництва повідомили, скільки часу буде потрібно фахівцям на роботу.

Найбільше спустошує гаманець розбитий екран на Samsung Galaxy S7 edge, який має загнутий з двох сторін дисплей. Офіційна ціна ремонту становить $269, час очікування – до 10 днів, з яких 4 – пересилання апарата в майстерню і назад. Друге місце посів Galaxy S7, який вимагає аналогічні терміни, але запчастини до нього коштують менше – $162. При цьому компанія гарантує, що після ремонту смартфон продовжить відповідати специфікаціям IP68, тобто залишиться вологозахищеним.

Третє місце у LG G5, який офіційні сервісні центри обіцяють відремонтувати за тиждень. До цього часу також треба додати час пересилання. Вартість питання – $70-100. HTC вказує такі ж терміни, як Samsung, але сам екран обійдеться не дорожче $140.

Найдешевше ремонтувати екрани смартфонів Apple, причому розбіжність досить невелика. Екран iPhone 6s і iPhone SE буде коштувати $129, а час на ремонт – до 5 днів. Для iPhone 6s Plus вартість заміни становить $149.