Четвер, 25 Липня, 2024

Як із звичайного фото зробити панораму

Зробити простою камерою дивовижний кадр можна просто, якщо скористатися новою утилітою від Microsoft. Image Composite Editor легко перетворить знімок чи відео на панораму.

Як вона працює, покаже відео:

Така трансформація стала можливою завдяки технології комп’ютерного бачення. Утиліта Image Composite Editor (ICE), яку створила група Interactive Visual Media з Microsoft Research, використовує їх, щоб з’єднати в одне ціле набір розрізнених кадрів. А після нещодавнього оновлення перетворювати фотографії на панорами стало ще простіше.

Сама утиліта ICE існує з 2008 року, і щодня її завантажують близько 1200 разів. Цю програму також використовували для різноманітних експериментів у галузі фотографії. Один з них – Gigapixel ArtZoom, у якому склеїли близько 2400 фотографій по 22 мегапікселі. Знімки отримали за допомогою камери Canon 1Ds Mk III з об’єктивом на 400 мм. Результатом стала детальна панорама Сієтла з оглядом на 360 градусів.

Оновлена Image Composite Editor отримала поліпшений інтерфейс та нові функції. Одна з них – автоматичне доповнення знімка Automatic Image Completion. Вона знадобиться для знімків з невдалим компонуванням чи кадруванням. Технології Automatic Image Completion знайдуть шаблони та автоматично доповнять фотографію.

У новій версії ICE також не потрібно починати свою роботу над панорамою заново після помилки. Кнопка «Назад» відмінить зміни та поверне на крок назад.

Ще однією корисною функцією буде переведення відео в панорами. З нею можна швидко вибрати кадри з відеоролика та склеїти їх у єдине зображення. Воно матиме стиль стробоскопа – коли центром фото буде об’єктив камери, а оточення розміщується навколо нього.

У новій ICE також з’явилися нові лінзи та проекції, з якими можна створити більше різних ефектів, з «риб’ячим оком», «сферою», «ортографією» та «стереофотографією» включно.

Створення панорами у свіжій версії ICE потребує лише чотирьох кроків: імпортувати фотографії, склеїти їх, обрізати та експортувати. Результат можна зберегти як звичайну картинку або у форматі Deep Zoom чи поділитися на сайті Photosynth.

Завантажити останній випуск Image Composite Editor можна за цим посиланням.

Джерело: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися