Space Marshals 2 – дикий-дикий вест у космосі

А ми продовжуємо тему «космічних» ігор. Після мінімалістичних «2-х хвилин у космосі» Space Marshals 2 здається наддинамічним і насиченим екшном. Гра набирає популярність на Плеймаркеті і має всі шанси вийти в топ жанру шутерів у найближчі місяці, а то й тижні. Чим же «Маршали» так приваблюють?

Оригінальне поєднання сеттінгів

Під «соусом» космосу подавалося багато сеттінгів: від середньовічного лицарства до класичного Si-Fi, але Дикий Захід зустрічається вкрай рідко. Space Marshals 2 – це історія про бравих галактичних шерифів і злих бандитів з обрізами, плазмовими револьверами і цілою тонною крутого шмаття, разом з ковбойськими окулярами, капелюхами і костюмами. Незважаючи на, здавалось б, несумісність, ковбої дуже органічно виглядають на тлі космічного корабля, і не в останню чергу завдяки графіці.

Візуальне оформлення яскраве і мультяшне, але добротне та якісне. Яскраві кольори і комічні образи відразу дозволяють гравцеві зрозуміти, що сприймати все, що відбувається на екрані, всерйоз і оцінювати гру на «реалізм» не варто. Проте розробники серйозно підійшли до проекту. «Мильні» текстури, погана анімація і незграбні моделі – це точно не про Space Marshals 2.

Дикий Захід У планетарних масштабах

Наводити порядок на одній дуже далекій планеті пропонують із захоплення плацдарму і створення бази в містечку Нью-Сенчурі. На базі можна буде одягнутися, протестувати зброю і купити деякі плюшки за спеціальну валюту. Після того як закінчите підбирати гардероб, тапайте на планетарну карту і вибирайте оптимальну місію, щоб покарати космічних контрабандистів і бандитів.

Не заощадили і на сюжеті. Геймеру пропонується крім основної ще кілька сюжетних гілок, які розповідають історії різних «маршалів». У деяких епізодах одночасно можуть брати участь кілька персонажів, і гравець повинен по черзі управляти ними – прийом цікавий, але в кооперативі це виглядало б набагато крутіше.

«Розумний» шутер

Геймплей приємно порадував. Творці змогли з’єднати просте управління і динамічні «бахкалки» з елементами тактичного шутера. Бігати і стріляти пропонують за допомогою стандартного джойстика (відповідає за пересування) і прицілу (напрямок руху і стрільба). Якщо тапнути по центру екрана, то ГГ перейде з атакувального режиму в стелс, ще один тап відновить положення. Стелс-режим дозволяє ховатися за укриттями і непомітно підкрадатися, але рухається персонаж повільніше.

Незважаючи на круті пушки, бігти напролом, вбиваючи все живе навколо, не вийде. По-перше, обмежені патрони, по-друге, при бездумній стрілянині 2-3 противники перетворять маршала на справжнє решето. Гравцеві потрібно вміло ховатися за укриттями, влаштовувати засідки, підривати бочки і шукати шляхи обходу, що робить ігровий процес дуже різноманітним і насиченим.

Під час проходження можна шукати спеціальні монети, за які передбачена купівля «плюшок» на базі, а в кінці кожного рівня на геймера чекає альтернативна винагорода з можливістю вибору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я