Середа, 24 Липня, 2024

Скло Gorilla Glass захистить камери та поліпшить фотографії

Смартфони Samsung мають стати першими гаджетами, в яких об’єктиви камер захищатиме скло Gorilla Glass. Сьогодні ця торгова марка є однією з найпопулярніших марок захисного скла для екранів телефонів. Окрім підвищеного захисту камер скло DX та DX+ також обіцяє пропускати більше світла, що має підвищити оптичну якість фотографій.

Скло Gorilla Glass DX надає менше відблисків, тому більше світла потрапляє на об’єктив. Сьогодні навіть використання противідблискового покриття на захисному склі камери дозволяє захоплювати лише 92% світла. У Corning заявляють, що з DX/DX+ ця цифра підвищується до 98%.

У Corning також заявляють про високу стійкість її скла до механічних пошкоджень. Наприклад, DX+ наближається по твердості до сапфіру – одного з найтвердіших типів скла. Сапфір за шкалою твердості Мооса має твердість на рівні 9 балів.

Сьогодні скло Gorilla Glass використовуєтсья у 8 млрд пристроїв, які виготовлені понад 45 вендорами. Скло Gorilla Glass DX також доступна у понад 30 млн носимих гаджетів. В 2017 та 2019 роках в цю компанію та її продукцію Apple інвестувала $450 млн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися