П’ятниця, 19 Липня, 2024

Скористатися Android Auto можна без купівлі нового авто

Відтепер можна перетворити свій смартфон на мультимедійну систему розваг в автомобілі. Google запустила програмний компонент Android Auto у вигляді окремого додатка. Він надає змінений інтерфейс для користування за кермом, а також обмежує кількість повідомлень, які відволікають від водіння.

Новий додаток має всього чотири іконки внизу екрана для карт, дзвінків, аудіо та збільшену клавішу «Додому». Під час їзди вона повертає на екран Android Auto, а не на домашній екран смартфона. Угорі інтерфейсу є меню та іконка мікрофона.

У Google кажуть, що в додатку Android Auto працюватимуть усі спеціально розроблені для цієї системи утиліти, яких на сьогодні близько 500. Серед них – WhatsApp, Spotify, Pandora, Pocket Casts та інші.

Утиліта Android Auto безкоштовна для завантаження та вимагає пристрої Android з Lollipop (версія 5.0) або новіше. Програма буде доступна в 30 країнах.

Android Auto вже оснащуються близько 200 моделей автомобілів, зокрема, автівки Mitsubishi, Kia, Mercedes-Benz, Opel, Seat, Skoda, Volkswagen та інші.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися