П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Скриншот – це шлях до багатства

Отримати майже сотню тисяч доларів сьогодні зовсім не складно: хтось заробив їх при продажі свого iPhone з встановленою іграшкою Flappy Birds, а хтось отримує їх за фотографію веб-сторінки. Обрамлений рамкою скриншот посту з відомого веб-сайту для спілкування 4chan.org продали нещодавно за $90 тис.

На скриншоті розміщено всього три коротких речення, які написав анонімний користувач (на цьому ресурсі для комунікації не обов’язково реєструватись). Його зміст перевів фото екрана в розряд мистецтва, саме тому його продають так дорого.

А на скриншоті значиться: «Мистецтво раніше було тим, що цінували. Сьогодні буквально будь-що може бути мистецтвом. Цей пост є мистецтвом».

Стартова ціна на лот «Мистецтво від аноніма» складала $500, проте вже за 36 годин вона подолала позначку у $10 тис. А 1 серпня завершився аукціон, який зафіксував остаточну ціну в $90 000.

Новина про продаж скриншота за такою ціною виявилася популярною, і на eBay уже продають фотографію екрана із зображеним на ньому оригінальним знімком 4Chan. Стартова ціна цього лоту складала $2,75, проте на час написання статті вона вже піднялася до $31.

Фото: скриншот лоту на Ebay.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися