Смарт-годинник Huawei Watch GT доступний в Україні

Для покупців, які оформили попереднє замовлення, діє знижка – ціна смарт-годинника становитиме всього 5 999 грн.

Huawei оголосив про початок попереднього замовлення на українському ринку смарт-годинника Huawei Watch GT. Пристрій дозволяє відстежувати щоденну фізичну активність, отримувати консультації зі спортивних тренувань і рекомендації з підтримки фізичної форми.

Huawei Watch GT може залишатися зарядженим до 14 днів у режимі активного використання і до 30 днів стандартного користування. Він стійкий до подряпин і здатний витримати занурення у воду на глибину до 50 м протягом 10 хвилин. За заявою виробника, його товщина становить 10,6 мм, що робить пристрій найтоншим смарт-годинником на ринку.

1,39-дюймовий AMOLED-дисплей з високою роздільною здатністю 454 x 454 передає чітке та яскраве зображення навіть при сонячному світлі. Корпус з нержавіючої сталі холодного гарту 316L з керамічним безелем зі спеціальним алмазоподібним покриттям DLC (Diamond Like Carbon) вирізняється особливою міцністю, розрахованою на десятиліття експлуатації.

Смарт-годинник Huawei Watch GT розроблений для користувачів, які ведуть активний спосіб життя. Пристрій підходить спортсменам і любителям, дозволяючи займатися найрізноманітнішими видами спорту та відслідковувати свої показники під час занять. Це можуть бути заняття в приміщенні, прогулянки на свіжому повітрі, альпінізм, велоспорт, плавання.

Просунутий алгоритм оптимізації траєкторії руху, моніторинг сну і серцевого ритму в режимі реального часу, режим тренування – все це доступне в новому пристрої. Також Huawei Watch GT здатний розпізнавати стилі плавання, автоматично заміряти кількість запливів, підраховувати індекс ефективності плавання тощо.

Пристрій одночасно підключається до GPS, GLONASS і GALILEO. Крім того, смарт-годинник нагадує власникам про пропущені дзвінки та отримані повідомлення в різних месенджерах, а також виконує функцію будильника.

Модель буде доступна для попереднього замовлення в роздрібних спеціалізованих мережах і на їхніх сайтах з 5 до 15 листопада 2018 року включно. Рекомендована вартість новинки – 6 999 грн. Для покупців, які оформили попереднє замовлення, діє знижка – ціна смарт-годинника становитиме всього 5 999 грн.