Смартфон Lenovo Z6 Pro, можливо, робитиме 100-мегапіксельні фотографії

Окрім «мільярда пікселів» офіційний акаунт Lenovo у соцмережі Weibo також говорить про функцію гіпервідео

Lenovo готує свій новий телефон Z6 Pro і на рекламних плакатах дражнить користувачів мільярдом пікселів. Деякі експерти вважають, що це натяк на те, що смартфон робитиме 100-мегапіксельні фотографії. Однак інші кажуть, що це технічна хитрість, і знімків такої роздільної здатності чекати не варто.

Оскільки сенсорів на 100-мегапікселів для смартфонів ще не існує, деякі експерти вважають, що Lenovo Z6 Pro робитиме такі фото за допомогою склеювання кількох кадрів. Для цього смартфон можуть оснастити масивом з кількох камер, які захоплюватимуть кадр одночасно або однією камерою, яка робитиме послідовну зйомку.

На підтримку такої можливості говорить те, що інформація з’явилася приблизно за тиждень після того, як Qualcomm по-тихому додала у свої процесори підтримку знімків роздільною здатністю до 192 мегапікселів. А старший директор Qualcomm з управління продуктами Джадд Хіп  заявив, що смартфони з 64-мегапіксельними і навіть 100-мегапіксельними камерами мають з’явитися ще до кінця 2019 року.

Окрім «мільярда пікселів» офіційний акаунт Lenovo у соцмережі Weibo також говорить про функцію гіпервідео. З доступного її пояснення можна зробити висновок, що це наче режим супермакро для відео.

Однак не всі експерти переконані, що натяк на мільярд пікселів говорить про зйомку 100-мегапіксельних кадрів. Вони вважають, що це маркетинговий трюк для приваблення уваги. Насправді телефон робитиме знімки меншої роздільної здатності, а мільярд пікселів – це обсяг обробки, яку він виконає для генерації фінального фото.

Подробиці про Lenovo Z6 Pro мають з’явитися наприкінці другого кварталу цього року. Відомо, що апарат отримає процесор Snapdragon 855 та 12 ГБ оперативної пам’яті.