Як вставити відео YouTube у Google Docs

Для можливості відтворення такого відео іншими людьми необхідно надати їм права редагування документа

Хмарний офісний пакет Google Docs є сьогодні популярним рішенням для роботи, але, попри його онлайн-природу, в нього немає вбудованої функції для вставки відео з YouTube. Однак існує спосіб обійти це обмеження та отримати в документах активний відеоролик з можливістю безпосереднього відтворення. Запускати показ можна подвійним кліком.

Запустіть Google Slides та створіть нову порожню презентацію. Через меню «Вставити» додайте до файлу нове відео, вказавши його URL або безпосереднім пошуком. Відео має з’явитися на слайді. Натисніть на ньому правою кнопкою миші та клацніть «Копіювати».

Перейдіть до Google Docs і відкрийте документ, в який потрібно вставити відеоролик. Розмістіть курсор в необхідному місці та зайдіть у меню «Вставка» – «Зображення», де клацніть «Новий». На екрані з’явиться панель малювання, в якій натисніть Ctrl+V для вставки відео. Клацніть «Зберегти» і закрийте панель. Відео має стати доступним в документі. Його масштаб можна змінити перетягуванням його країв.

Для додавання кнопки відтворення відкрийте меню «Зображення», двічі клацнувши на відео. Виберіть іконку «Відтворити». Збережіть та закрийте панель редагування.

Для можливості відтворення такого відео іншими людьми необхідно надати їм права редагування документа. Також відео YouTube для сторонніх виглядатиме як картинка, тому краще додати поруч текстову інструкцію з його відтворення.

Таким чином можна вставити лише відео YouTube. Збережені у Google Drive файли працюватимуть у презентаціях Google Slides, але не будуть відтворюватися у документах Google Docs. Деякі відео YouTube можуть не працювати. Зазвичай це ролики, які дозволені для відтворення лише на YouTube. У цьому разі можна опублікувати ці матеріали на своєму власному каналі. Відтворювати відео вдасться лише на комп’ютері, на iOS та Android цей трюк не працює.

1 коментар

  1. Не працює так.. Вставляє просто малюнок. Спершу перевіряйте самі чи працює так, а не тупо копіюйте чужу статтю..

Comments are closed.