Mercedes-Benz показав електричний гоночний болід

У рамках міжнародної виставки, присвяченої відкриттю Женевського автосалону, Mercedes-Benz презентував свою нову розробку-EQ Silver Arrow 01. Це гоночний автомобіль, створений для участі в гонках Formula E.

Formula E – це як Formula 1, тільки з електричними автомобілями. На даний час гонки переживають п’ятий сезон, і в них беруть участь команди провідних автовиробників, серед яких MW, Nissan і Jaguar та інші.

Утім, у розробці EQ Silver Arrow 01 брав участь не тільки Mercedes-Benz. Так, шасі гоночного автомобіля – виробництва Spark і Dallara, модулі для акумулятора – від Sony, а сам акумулятор виготовила Atieva.

Потужність електродвигунів EQ Silver Arrow 01 – 340 к.с., що дозволяє розігнати автомобіль до 100 км менш ніж за 3 секунди. Загальна вага автомобіля – 908 кг.

На відміну від класичної Формули 1, на Formula E запорукою перемоги є не стільки потужність і гранична швидкість боліда, скільки нестандартні інженерні рішення та інноваційні технології. Власне тому на концептах для Formula E часто тестують технології, які планується використовувати в моделях масового виробництва.