Неділя, 14 Квітня, 2024

Смартфон перетворили на лазерну вказівку

Офісні працівники, яким часто доводиться проводити презентації, зможуть робити це з меншою кількістю гаджетів. Їхній iPhone чи Android замінить спеціальну лазерну вказівку після підключення до нього аксесуара iPin. Розробники цього гаджета кажуть, що так можна буде завжди бути готовим до презентацій.

Девайс iPin являє собою розширення для роз’єму навушників, який споживає стільки ж енергії, як і гарнітура. Усередині в нього вбудований лазер, яким можна керувати за допомогою спеціального програмного забезпечення. Останнє дозволяє гортати слайди та керувати програмою презентації.

Щоб цей лазер постійно був поряд з телефоном, розробники додали в комплект спеціальне кріплення, яке дозволяє його розмістити на штекері навушників. А щоб можна було відповісти на телефонний дзвінок без від’єднання iPin, інженери передбачили функцію повороту на 90 градусів, яка переключає режими.

У порівнянні зі звичайними лазерними вказівками iPin коштує досить дорого – $56. Замовити цей аксесуар можна на його фірмовому сайті.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися