Лікарню ім. Мечникова підключили до телемедицини

МТС продовжує впроваджувати високі технології у вітчизняну охорону здоров’я. На черзі став Дніпропетровськ, де завершили приєднання обласної лікарні ім. І.І. Мечникова до соціального проекту «Мобільна медицина». Його мета – впровадити телекомунікаційні технології в систему охорони здоров’я України.

Фахівці МТС оснастили шість робочих місць у різних корпусах лікарні для телемедичних консультацій. Для цього вони також встановили спеціальне програмне забезпечення для пересилання медичних даних. Завдяки цьому телемедичні консультації в лікарні ім. І.І. Мечникова будуть доступні в рентген-діагностичному відділенні, відділенні травматології-ортопедії, у кабінетах ревматолога, пульмонолога, ангіохірурга, а також у кабінеті планових телемедичних консультацій для спеціалістів інших напрямків. Крім консультаційних кабінетів, до мережі також підключені конференц-зал для трансляцій відеоконференцій та навчально-методичний центр для проведення майстер-класів.

Наступний крок після встановлення обладнання – навчання персоналу та відпрацювання схеми взаємодій між установами-учасниками телемедичної мережі. Адже в Дніпропетровській області до національної телемедичної мережі вже підключено ряд медичних установ міського рівня, для яких дніпропетровська обласна лікарня ім. І.І. Мечникова стане основним консультантом.

Телемедична мережа, яку компанія МТС розвиває в рамках соціального проекту «Мобільна медицина», вже налічує понад 40 медичних установ, серед яких установи різного рівня: медичні інститути, високоспеціалізовані клініки, обласні, районні та міські лікарні. Завдяки цьому лікарі мають можливість у режимі онлайн отримувати віддалені консультації профільних спеціалістів, передавати діагностичні дані, збирати консиліуми фахівців та брати участь у конференціях, не залишаючи робочого кабінету.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я