Вівторок, 23 Квітня, 2024

Смартфон Xiaomi 14 стане в пригоді любителям старих додатків: він уміє запускати старі 32-бітні програми

Іноді старі версії програмного забезпечення більш функціональні та загалом кращі, ніж їхні новіші версії. А ще часто старі шедеври програмного забезпечення не мають актуальних аналогів. Смартфон Xiaomi 14 спрощує проблему із запуском старих додатків на сучасній платформі.

Android перейшов на 64-бітні додатки і це унеможливило запуск 32-бітних програм. Більш того, навіть «залізо» почало втрачати підтримку 32-бітних програм. Топовий цьогорічний мобільний процесор Snapdragon 8 Gen 3 став першим, який не може запускати 32-бітні додатки.

Щоб користувачі Xiaomi 14 могли продовжувати насолоджуватися 32-бітними шедеврами, компанія включила в цей телефон бінарний транслятор із 32-біт на 64-біт під назвою Tango.

Цей транслятор, наприклад, дозволить грати на Xiaomi 14 у такий 32-бітний шедевр, як Flappy Bird. Свого часу смартфони з установленою Flappy Bird продавали за понад $99 тисяч, а один власник з Італії хотів за свій мобільник з цією грою $163 428.

Google давно припинив приймати 32-розрядні програми в Google Play Store. Усі 32-розрядні програми також повинні мати 64-розрядну версію, якщо їх потрібно завантажити в Play Store. Ця вимога діє вже кілька років, тому більшість користувачів не відчули переходу індустрії на 64 біти та відмови від 32-бітних додатків.

Єдине, де це може вплинути на користувачів, це старі програми, які давно не оновлювалися. Ці забуті програми все ще можуть поставлятися лише як 32-розрядні і вони не працюватимуть на нових телефонах. Можливо, розробник відмовився від програми, або він не бачить економічного сенсу її адаптувати до 64 біт. Обхідні шляхи від виробників означають, що кінцеві користувачі можуть продовжувати використовувати свої улюблені старі програми без будь-яких турбот.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися