Четвер, 29 Лютого, 2024

Холодильники і блекаут: як обрати надійну техніку у випадку відключень

Минулої зими кожен із нас так чи інакше відчув наслідки ворожих терористичних атак на енергетичну інфраструктуру. Від довготривалої відсутності енергії страждав кожен населений пункт в Україні. Отож, цієї зими нам варто бути готовими до будь-якого розвитку подій.

В ідеальному варіанті, щоб захистити техніку від довготривалої відсутності живлення та непередбачених стрибків у мережі варто було б мати потужний генератор або ж зарядну станцію. Але ми живемо далеко не у ідеальних реаліях. Тому разом із менеджерами інтернет-магазину ВМ Техніка спробуємо визначити основні параметри холодильників, які дозволять максимально зберегти від наслідків вимкнення електроенергії не лише вміст, а й самі прилади.

6540d504b7552.webp

Основні характеристики або На що варто звернути увагу

Першим, на що варто звернути увагу при виборі холодильника – це тип компресора. Звичайні двигуни не тільки споживають більше електроенергії, а й сильніше схильні до поломок виключно через принцип своєї будови і роботи, оскільки напряму працює від мережі.

Інверторні ж компресори спочатку пропускають струм через спеціальну схему, що перетворює змінний струм у постійний, а потім навпаки – з постійного у змінний. За рахунок таких маніпуляцій виробники досягли набагато більш стабільної роботи та плавного керування. Саме тому інверторні компресори мають довші терміни експлуатації і менш чутливі до різких перепадів напруги.

Ще один важливий показник – здатність автономної підтримки холоду. Чим довше холодильник зможе підтримувати від’ємну температуру у морозильній камері, тим надійніше будуть збережені продукти всередині.

Не варто забувати і про потужність заморожування. Цей показник говорить про те, скільки кілограм продуктів за добу здатний заморозити морозильний відсік приладу. Чим вищий цей показник, тим швидше холодильник зможе повернутись до звичних умов роботи.

Вибір системи заморозки теж сильно впливає на можливості холодильного обладнання. Звична крапельна система потребує більше часу на відновлення вибраного в налаштуваннях температурного режиму, оскільки компресору потрібно більше часу, щоб прогнати хладагент по тоненьким трубочкам.

Так звана суха, або NoFrost система працює за рахунок вентиляторів. Холодне повітря при відновленні енергопостачання буде швидше заповнювати камери, рівномірно розподіляючись і опускаючи загальну температуру у камері.Компромісом може стати комбінований холодильник – з крапельною системою в холодильній камері і сухою в морозильній. Такі моделі доступніші і безперечно – надійніші.

Але якщо ви дійсно прагнете вберегти техніку від серйозного пошкодження – не забувайте про мережеві фільтри та безперебійні джерела живлення. Ці нехитрі прилади дозволять значно зменшити негативний вплив від різких перепадів напруги.

Отже, сподіваємось на краще, проте готуємо техніку до можливих негараздів. Розумний підхід і продуманий вибір допоможуть пройти будь-які можливі незручності з мінімальними неприємностями. А знаючи більше про параметри, за посиланням у партнера статті ВМ Техніка можна обрати холодильник не тільки за типом компресора, але й по дизайну та іншим характеристикам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися