Смартфони скоро зможуть сказати, коли треба худнути

Samsung вирішив запропонувати смартфон як заміну домашнім вагам при схудненні. Південнокорейський гігант запатентував технологію, яка дозволить визначити кількість жирової тканини в організмі, коли гаджет просто тримають у руках.

Про інноваційну технологію повідомляється в доповіді, опублікованій на сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності. У Samsung стверджують, що розроблений інженерами компанії спосіб, дозволить точно визначити співвідношення жирової тканини та інших тканин в організмі людини. Смартфон при цьому пропонується тримати перед собою на витягнутих руках.

В основі методики – все те саме вимірювання електричного опору. Чотири електроди будуть розташовуватися в смартфонах або на задній панелі, або на чохлі-кришці, встановлювати їх передбачається попарно паралельно.

Девайс через перший електрод посилає струм, який проходить крізь руку користувача до другого електрода. Окрім цього, смартфон також вимірює струм між третім та четвертим електродами. Залежно від кількості жирової тканини в організмі електричний опір тіла буде різним. У пам’яті гаджета міститимуться таблиці співвідношення електричного опору та кількості жиру в організмі.