Вівторок, 16 Квітня, 2024

Смартфонів Lumia стане значно менше

Компанія Microsoft, слідом за нещодавнім звільненням колишнього глави Nokia, оголосила про велике скорочення. Воно торкнеться, в першу чергу, мобільного підрозділу компанії. Ця подія буде супроводжуватися значним скороченням лінійки смартфонів Lumia.

У своєму листі співробітникам глава Microsoft Сатья Наделла повідомив, що нові скорочення будуть масштабними – до 7800 співробітників у всьому світі втратять свої робочі місця. Найбільше це торкнеться тих кадрів, які працюють у мобільному підрозділі компанії і працюють над смартфонами Lumia. За його словами, люди будуть звільнені протягом декількох місяців.

Наделла також зазначив, що Microsoft необхідно зосередити зусилля на переосмисленні смартфонів: «Ми переходимо від стратегії вирощування окремого бізнесу телефонів до стратегії розширення і створення сильної екосистеми Windows, до якої входять наші пристрої». Під цю справу в компанії навіть сформувався новий підрозділ – Windows and Devices Group.

Портфоліо кишенькових пристроїв Microsoft стане більш ефективним найближчим часом. «Ми плануємо звузити нашу увагу до трьох користувальницьких сегментів», – повідомили в компанії. Мова йде про бізнес-користувачів та бюджетні рішення, де Microsoft продає левову частку своїх апаратів, а також флагманські смартфони для фанатів Windows. Наделла обіцяє інновації, створення нових категорій і генерування великих можливостей для екосистеми Windows у широкому сенсі.

Майбутнє скорочення персоналу – це другий етап розпочатої минулого року кампанії. Тоді своїх місць позбулися 18 тисяч працівників. Цього ж року, окрім звільнення персоналу, Microsoft також доведеться списати майже $7,6 млрд збитків від підрозділу Nokia.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися