Смартфонів на Firefox OS більше не буде

Найближчими роками у мобільному світі так і залишаться два монополісти – Android та iOS. Плани «розбавити» їх гаджетами на Firefox OS провалилися. Творець цієї ОС – компанія Mozilla – більше не буде розробляти і продавати гаджети з нею.

Таку заяву зробили представники компанії на конференції для розробників Mozilla під назвою «Mozlando». Про завершення експерименту повідомив особисто віце-президент компанії Арі Джааксі (Ari Jaaksi), який раніше працював у Nokia і очолював підрозділ MeeGo Devices.

За словами Джааксі, Firefox OS, яку вперше презентували у 2013 році, надає гнучкість використання інтернету. Однак компанія реально дивиться на речі і розуміє, що не змогла запропонувати користувачам щось дійсно вражаюче.

Firefox OS повинна була стати першою веб-платформою: на відміну від Android і iOS з їхніми магазинами додатків, тут пропонувалося робити доступними тільки веб-додатки. Але, незважаючи на бюджетність пристроїв під управлінням Firefox OS, їхні продажі були вкрай низькими, а інтерес до них після виходу моделей лише падав.

Джааксі додав, що Mozilla продовжить експериментувати, але тепер зосередиться на створенні інших пов’язаних пристроїв і мереж інтернету речей. Віце-президент компанії заявив, що пишається перевагами Firefox OS і результатами, отриманими в ході розробки смартфонів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я