Вівторок, 16 Квітня, 2024

Смартфони Xiaomi стали на рівень Samsung за тривалістю підтримки

Починаючи з Redmi K60 Extreme в Китаї Xiaomi обіцяє чотири версії Android для цього смартфона і ще один рік патчів безпеки, що закривають діри, але не приносять нових функцій. Девайс стане першим телефоном Xiaomi, який обіцяє власникам таку тривалу підтримку.

Такий термін підтримки виводить мобільники Xiaomi на один рівень із топовими телефонами Samsung. Флагманським Samsung Galaxy виробник обіцяє до п’яти років патчів безпеки та чотири оновлення операційної системи.

Цікаво, що в оголошенні Xiaomi не згадується кількість оновлень версії MIUI. Адже версія MIUI в телефонах Xiaomi та Redmi часто визначає доступні функції більше, ніж версія Android.

Redmi K60 Extreme Edition був представлений у Китаї минулого тижня. Ця обіцянка оновлення наразі стосується цього телефону в Китаї.

Широко поширена думка, що китайську версію цього телефону буде перейменовано в Xiaomi 13T Pro і вона буде доступна в кількох регіонах, включаючи Європі. Утім, Xiaomi поки не робила жодних заяв щодо цього. Компанія також не згадує, чи буде обіцянка тривалішого оновлення поширюватися на глобальну версію смартфона.

До речі, поки відомі виробники смартфонів рекламують як вони подовжують підтримку своїх смартфонів з трьох до чотирьох років, маловідома компанія Fairphone просто взяла і надала шість років підтримки своєму смартфону. Поки ваш дорогезний Xiaomi чи Samsung отримують лише три версії Android, девайс від Fairphone отримав п’ять версій – з Android 5 по Android 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися