Неділя, 19 Травня, 2024

Як вимкнути перевірку підпису драйвера та встановити непідписані драйвери в Windows

Драйвери пристроїв є одним з найважливіших типів програмного забезпечення. Без драйверів будь-яке «залізо» просто не працюватиме. Для забезпечення безпеки драйверів Microsoft надає опцію цифрового підпису, а Windows відмовляється встановлювати драйвери без підпису. Однак не всі виробники проходять процес підписування драйверів. Якщо вам потрібно підключити до комп’ютера пристрій, який має драйвери без підпису, перевірку підпису у Windows можна вимкнути.

Тимчасово вимкнути перевірку підпису драйвера можна за допомогою параметрів запуску. Це спрацьовує один раз і коли ви перезавантажите комп’ютер, Windows знову ввімкне перевірку підпису драйвера. Уже встановлені непідписані драйвери продовжать працювати, але знову буде неможливо встановити нові непідписані драйвери.

Щоб вимкнути примусовий підпис драйвера таким чином, вам потрібно буде відкрити екран налаштувань запуску. Параметр «Вимкнути перевірку підпису драйвера» буде сьомим, тому натисніть F7 або 7 на клавіатурі, щоб вибрати його.

Потім ваш комп’ютер перезавантажиться, і коли він перезавантажиться, ви зможете інсталювати ці непідписані драйвери.

Ви також можете вимкнути примусовий підпис драйвера, налаштувавши підпису коду для пакетів драйверів у редакторі локальної групової політики (LGPE). Це дозволить вам інсталювати непідписані драйвери, навіть якщо ви перезавантажите комп’ютер.

На жаль, вихідний доступ до LGPE можна отримати, лише якщо ви використовуєте Windows Pro або Enterprise Edition. Однак є спосіб отримати доступ до групокої політики на Windows Home.

  • Натисніть Win + S, щоб відкрити пошук Windows, введіть групову політику у полі пошуку та виберіть Редагувати групову політику в результатах пошуку.
  • Коли LGPE відкриється, перейдіть до Конфігурація користувача > Адміністративні шаблони > Система > Встановлення драйвера.
  • Клацніть правою кнопкою миші Підпис коду для пакетів драйверів і виберіть Редагувати.
  • Натисніть «Увімкнено», а потім у «Параметри» клацніть спадне меню та виберіть « Ігнорувати».
  • Натисніть OK.

Якщо ви хочете знову ввімкнути перевірку підпису драйвера, поверніться до кроку №4 і встановіть перемикач на Не налаштовано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися