Понеділок, 20 Травня, 2024

Sony запатентувала використання банана чи апельсинів як ігрових геймпадів

Фрукти та овочі у вашому холодильнику можуть стати не лише смачними, а й розважальними. Для цього їх достатньо буде підключити до ігрової консолі. Sony запатентувала використання бананів та апельсинів у ролі геймпада.

«Було б добре, якби користувач міг використовувати недорогий, простий, не електронний пристрій як периферію для відеоігор. Цей документ намагається запропонувати рішення цим проблемам», – йдеться в патенті.

Безпосередньо в патенті Sony описує використання в якості такої периферії бананів та апельсинів. Однак підійде будь-який світлопоглинаючий предмет. Це може бути ручка, чашка тощо.

Ідея базується на розпізнаванні камерою маніпуляцій з об’єктами в руках користувача. Залежно від налаштувань гра може підтримувати низку об’єктів або може заздалегідь попереджати юзера про те, що для чергового шутера йому знадобиться два банани для управління.

Так, патент описує використання одночасно не тільки одного банана або апельсина. В документі є секція про два таких об’єкти одночасно. Два апельсина, наприклад, можуть імітувати важелі кермування транспортом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися