Неділя, 21 Квітня, 2024

Як в Windows 11 дізнатися, скільки трафіку ви спожили

Деякі інтернет-провайдери можуть встановлювати ліміт місячного споживання трафіку. Переважно ці ліміти можна відчути, користуючись мобільним інтернетом. Але іноді обмеження обсягу спожитого трафіку діють і для дротових провайдерів стаціонарного інтернету. Якщо ваш комп’ютер отримує інтернет від постачальника, що встановлює обмеження спожитого трафіку, у Windows 11 цей обсяг легко дивитися.

Щоб дізнатися, скільки даних ви використали в Windows 11, ви можете запустити програму «Параметри» Windows 11 за допомогою клавіш Windows + I на клавіатурі. Після цього виконайте такі дії:

  • Натисніть «Мережа та Інтернет» на бічній панелі.
  • Прокрутіть сторінку до кінця та виберіть Додаткові налаштування мережі.
  • Подивіться в розділ «Інші налаштування» та натисніть «Використання даних».
  • Ви побачите зчитування всіх ваших програм, які використовують дані в поточній підключеній мережі. Виберіть іншу мережу зі спадного списку вгорі, щоб також побачити її статус.

Ви також можете ввести ліміт даних для певного з’єднання, щоб Windows могла відстежувати ваше використання даних і допомагати вам не перевищувати вказаний ліміт. Для цього виберіть мережу із обмеженнями трафіку та натисніть «Ввести ліміт». Потім виберіть потрібні варіанти зі списку. Ви можете вибрати місячний одноразовий ліміт і встановити ліміт даних у гігабайтах або мегабайтах. Windows також попередить вас, якщо ви наблизитесь до цієї межі.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися