Sony завершила виробництво ігрової приставки PlayStation 3

PlayStation 3 вийшла в листопаді 2006 року. Це була перша у світі приставка, яка використовувала диски Blu-Ray для зберігання інформації.

Компанія Sony офіційно припинила виробництво ігрової приставки PlayStation 3. Останньою версією консолі, яка доступна в продажу, буде модель з вінчестером на 500 ГБ. Ця версія існує більше трьох років після випуску наступного покоління ігрової приставки Sony.

PlayStation

Завершення ери PlayStation 3 означає, що для фанатів не будуть доступні багато ігор, випущених для цієї консолі. Адже запускати їх на приставці PS4 вони не зможуть.

PlayStation 3 вийшла в листопаді 2006 року. Це була перша у світі приставка, яка використовувала диски Blu-Ray для зберігання інформації. За весь час випуску користувачі в усьому світі придбали більше 80 млн приставок.

Відразу після презентації PS3 отримала не дуже схвальні відгуки та досить багато критики. Однією з головних скарг була ціна – Sony запросила за приставку досить велику як для таких пристроїв ціну в $499.

Успіх до консолі прийшов, серед іншого, завдяки видавцям ігор, які підтримали дорогу новинку. Для неї випускали такі ексклюзивні ігри, як Uncharted, Heavy Rain, The Last Of Us і Metal Gear Solid 4. Вони стали сьогодні класикою ігрового світу та допомогли приставці вийти на високий рівень продажів.

У вересні 2009 року видання IGN поставило PlayStation 3 на 15-е місце в списку ігрових приставок усіх часів. Хоча деякі експерти передрікали PlayStation 3 провал, вона в перші сім років розійшлася тиражем у 70 млн екземплярів.

Про завершення історії PS 3 стало зрозуміло у грудні 2016 року. Тоді Sony оголосила дату завершення хмарних сервісів для PlayStation 3, PlayStation Vita, PlayStation TV та інших пристроїв. Це відбудеться 15 серпня 2017 року.

У Sony пояснили свій крок бажанням сконцентрувати зусилля на поточній ігровій приставці PlayStation 4, а також комп’ютерах з Windows. Актуальна зараз PS 4 виявилася у деякому сенсі успішнішою за попередницю. За чотири роки після її випуску вона вже розійшлася тиражем 60 млн штук. Тільки за останній рік продажі цієї консолі склали 20 млн штук. Це на 2,3 млн більше, ніж роком раніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я