Вівторок, 25 Червня, 2024

Соцмережа BeReal є найкращим додатком 2022 року для iPhone, на думку Apple

Apple щойно оголосила список найкращих додатків 2022 року. Переможцем стала соціальна мережа BeReal, яку компанія назвала найкращою програмою в App Store для iPhone. Загалом у список App Store Awards 2022 потрапило 16 програм та ігор.

У прес-релізі Apple зазначила, що цьогорічні переможці «представляють різноманітну спільноту розробників з усього світу, чиї програми та ігри були відібрані глобальною редакційною командою Apple App Store за винятковий досвід і глибокий культурний вплив».

BeReal дозволяє користувачам публікувати фотографії з передньої та задньої камер, зроблені одночасно, щоб показати унікальні знімки свого повсякденного життя.

Вибір BeReal як найкращого додатка для iPhone від Apple супроводжується кращим вибором для інших пристроїв. Додатком року для iPad став додаток GoodNotes 5 для створення нотаток. Додатком року для Mac став генеалогічний додаток MacFamilyTree10, а додатком року для Apple TV став ViX. Додатком року від Apple Watch стала програма Gentler streak, яка заохочує включити відновлення та відпочинок у свій режим тренувань.

Apex Legends стала грою року для iPhone, а Moncage — грою року для iPad. Гра року для Mac – Inscryption, а грою року для Apple TV стала El Hijo. Найкращою грою року від Apple Arcade стала Wylde Flowers, а також була нагорода за найкращу гру року в Китаї, яку отримала League of Legends Esports.

Apple також вибрала п’ять переможців в категорії культурного впливу. Це додатки, «які справили тривалий вплив на життя людей і вплинули на культуру». Цього року компанія виділяла додатки, які «заохочують користувачів глибше взаємодіяти зі своїми емоціями, щиро спілкуватися з іншими та віддавати належне своїй спадщині та поколінням, які були до них, уявляючи, як створити кращий світ сьогодні». Переможцями стали How We Feel, Dot’s Home, Locket Widget, Waterllama та Inua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися