Понеділок, 11 Грудня, 2023

Спецпроект «Життя в 3G»

Портал «Фокус» і «МТС Україна» в спільному спецпроекті розкажуть про всі переваги 3G. Спецпроект «Життя в 3G» складається з двох основних частин: інформативної та інтерактивної.

Перша частина – це серія матеріалів у розважальному стилі, які розкажуть про можливості застосування технології 3G. Серед тем, порушених «Життям 3G», – і серйозна аналітика, як у статті «Пішли в ріст. Які сфери економіки допомагає розвивати 3G», і більш розважальні огляди онлайн-ігор і кіно, і корисні добірки, наприклад: «Університет по дорозі. Кращі мобільні додатки для навчання», «У здоровому тілі. Кращі програми для фітнесу», «Сам собі лікар. Кращі медичні та донорські програми» та інші.

В інтерактивну частину спецпроекту входить тест «Як ви орієнтуєтеся в нових технологіях». Виконаний в одному з найбільш популярних форматів «Фокусу», тест пропонує читачам перевірити себе на знання технологічних новинок. Бажаючим  пройти тест належить визначити, правдиві чи ні десять тверджень, наприклад, таких як «Google використовує повітряні кулі, щоб збільшити інтернет-покриття», «Літаюча дошка з фільму “Назад в майбутнє” незабаром надійде в продаж» та інші. Результатами можна поділитися в соціальних мережах Facebook і «ВКонтакте».

Більше про технології 3G читайте на сторінці спецпроекту «Життя в 3G» з 15 квітня.

  • Теги
  • 3G
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися