Стало відомо, якого елемента може позбутися наступний iPhone

Продажі iPhone X виявилися для Apple неочікувано низькими. Технологічний гігант планував випустити 40 млн гаджетів за перші три місяці 2018 року, але обсяги довелося скоротити вдвічі до 20 млн штук.

Apple відома тим, що легко позбавляє користувачів необхідних речей, як, наприклад, стандартний аудіороз’єм 3,5 мм в iPhone. Нещодавно компанія натякнула, що може зникнути в її телефоні наступним.iPhoneДнями Apple розіслала розробникам додатків свої нові вимоги. Починаючи з квітня цього року всі програми, подані для розміщення в магазині App Store, повинні підтримувати екран телефона iPhone X. Цей дисплей знаменитий своїм вирізом, а також тим, що не залишив місця для кнопки «Додому».

Розповсюдження цієї інструкції посилило раніше відомі чутки про те, що Apple планує взагалі відмовитися від клавіші «Додому». Чергові телефони без неї компанія має анонсувати вже цієї осені. Одним із перших прогноз щодо нових апаратів зробив відомий аналітик KGI Securities Мінг-Чі Куо, який спеціалізується на продукції Apple. За його словами, у 2018 компанія покаже три нових iPhone, які використовуватимуть жести замість окремої кнопки «Додому».

Продажі iPhone X виявилися для Apple неочікувано низькими. Технологічний гігант планував випустити 40 млн гаджетів за перші три місяці 2018 року, але обсяги довелося скоротити вдвічі до 20 млн штук. Експерти агенції Nikkei вважають, що у слабких продажах винний святковий сезон у Європі, США та Китаї, під час якого користувачі купували менше.

Тим, хто хоче придбати собі iPhone X, коли той стане дешевшим, не варто чекати. Аналітики прогнозують, що Apple не піде традиційним шляхом, коли її минулорічні флагмани перетворюються на апарати бюджетного сегмента. Вони вважають, що компанія припинить виробництво iPhone X відразу після випуску нових моделей своїх телефонів. Так вона може стимулювати продажі нових флагманів.