Де напитися води

Багато киян замість того, щоб купувати воду в магазині, набирають її в бюветах. Усього в Києві є 204 таких точки. З них на балансі водоканалу перебувають 187. Усі їх можна знайти на сайті підприємства у вигляді зручної мапи.

Бювети, які працюють, позначені синіми позначками, які не працюють – червоними. Мапа дозволяє відображати як всі одразу, так і тільки ті, що функціонують, або навпаки.

Конкретні бювети можна шукати і за адресою. Тут не треба нічого друкувати, а просто вибрати район міста та адресу з випадного списку.

Клікнувши по конкретному бювету, ви побачите його фото (якщо є) та рейтинг. Останній складають самі кияни. Ви можете проголосувати за бювет, яким користуєтесь. Правда, поки у формі для голосування є лише відмітка «смачна вода». Хотілося б більшого вибору пунктів.

Також з цієї форми можна повідомити водоканал про проблеми з бюветом. А для об’єктів, що не працюють, там вказується причина зупинки.

Але багатьох людей передусім цікавить якість води. Для більшості бюветів ви можете завантажити результати проб води, щоб переконатись, чи відповідає вона санітарним або вашим особистим вимогам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я