Як на своєму Andoid отримати інтерфейс флагмана Pixel 2

Екран вашого смартфона може виглядати так само, як топовий гаджет від Google. Щоб отримати схожий на Pixel 2 інтерфейс, достатньо лише встановити відповідну оболонку.

Для цього знадобиться лаунчер Rootless Pixel Launcher, якому для повної схожості не вистачає лише зафарбованих кнопок навігації та фірмових «живих» шпалер. Останні можна встановити окремо.

Rootless Pixel Launcher не перевантажений функціями. Він пропонує головний робочий стіл з оновленим віджетом з датою і температурою. У нижній частині екрана розміщується рядок пошуку, над ним закріплені іконки. Свайп вгору відкриває повний список встановлених додатків, а свайп вниз розкриває шторку. Стрічку Google можна відкрити свайпом вправо, а якщо вона не потрібна – її можна вимкнути. У налаштуваннях також можна змінювати форму іконок.

Rootless Pixel Launcher працює на Android 5.0 Lollipop і новіше. Залежно від версії ОС будуть доступні різні функції, наприклад, на Android 7.1 Nougat і вище доступне випадне меню при довгому натисненні на іконку програми.

Завантажити Rootless Pixel Launcher можна зі сторінки розробника на сайті Github.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я