П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Старі фотографії можна відновити однією кнопкою у Photoshop

Відновлення старих сімейних фотографій може бути приємною витратою часу, але новий інструмент у Photoshop може це зробити миттєво одним натисканням миші. «Нейронний фільтр» на основі штучного інтелекту відновлює фото самостійно.

Новий нейронний фільтр Photoshop Restoration Neural Filter ефективно автоматизує багато інструментів програми, наприклад Content-Aware Fill, щоб допомогти відновити старі фотографії за кілька секунд.

«Нейронні фільтри» — це збірна назва інструментів редагування Adobe на основі штучного інтелекту. Вони також включають такі ефекти, як «Глибина розмиття» (для штучного створення ефектів малої глибини різкості) і «Колорування», яка розфарбовує чорно-білі фотографії.

Інструмент «Відновлення фотографій» виглядає особливо зручно, якщо потрібно відреставрувати стару фотографію. Він може самостійно виявляти та виправляти подряпини, а також працює над контрастом, шумом і кольором зображення.

Опція працює автоматично, що дозволяє використовувати її тим, хто не знає Photoshop.

Оскільки більшість нейронних фільтрів Photoshop працює локально на вашому комп’ютері, знадобиться відносно нова машина, щоб використовувати їх. Adobe каже, що вам потрібен Mac із macOS 10.15 Catalina (або новішої версії), або комп’ютер під керуванням Windows 10 (або новішої версії).

Нейронні фільтри Photoshop з’явилися лише в 2020 році, але ці інструменти на основі штучного інтелекту вже значно зросли як за кількістю, так і за універсальністю. Новий інструмент відновлення фотографій може бути одним із найкорисніших.

Це не перша програма, яка задовольняє зростаючий попит на поліпшення старих знімків. Програма PhotoScan від Google дозволяє користувачам смартфонів Android та iOS вносити старі знімки до своєї цифрової бібліотеки та застосовує автоматичні виправлення, наприклад, видалення відблисків. Є й інші хмарні сервіси, як-от VanceAI.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися