Понеділок, 27 Травня, 2024

Стартапи, що змінюють життя: як їм допоможе 3G

Сьогодні принципово нові стартапи народжуються із запаморочливою швидкістю. Найцікавішим з них для повного розкриття потенціалу необхідний мобільний інтернет 3G.

Lyteshot

Стартап, який отримав приз за інновації на Міжнародній виставці споживчої електроніки в 2015 році, пропонує перетворити будь-який простір навколо на комп’ютерну гру-шутер. Кожен гравець носить радіопістолет і спеціальний датчик, який допомогою Bluetooth з’єднаний з мобільним телефоном. Телефон надсилає всі дані битви на спеціальний хмарний сервіс, де ведеться підрахунок балів і визначається переможець серед команд. До того ж гравці носять спеціальні окуляри, куди проектуються ігрові дані.

Petcube

У 2012 році киянину Олександру Нескіну часто доводилося залишати свого пса Роккі самого вдома. Тварина страждала від нестачі уваги. Тоді її господар і придумав проект Petcube. Це невеликий алюмінієвий куб з лазерною указкою, камерою, мікрофоном і динаміком. Він підключається до домашнього Wi-Fi і дозволяє користувачеві бачити свого улюбленця, розмовляти і грати з ним через підключений до інтернету смартфон. А з 3G спілкуватися з домашньою твариною її господар зможе, перебуваючи де завгодно поза домом.

First Sign

Не всі сучасні винаходи спрямовані на розваги, деякі з них вирішують значно серйозніші проблеми, ніж боротьба з нудьгою. Прилади серії First Alert повинні стати першою «тривожною кнопкою» для звичайних людей. Невеликі датчики закріплюються на людині та автоматично визначають напад або удар, а також їх можна активувати вручну. Датчики виконані у вигляді брелока, браслета, кулона, пов’язки на голову або прищіпки на пояс. До телефона вони підключаються через Bluetooth. У разі натискання кнопки спеціальний додаток для мобільного телефона відправляє тривожний сигнал через мобільний інтернет диспетчеру, який викликає оперативні служби.

Atlas

Трекери активності – найактуальніша новинка у сфері фітнесу. Ці прилади дозволяють визначити, скільки кроків зробила людина в повсякденному житті, скільки калорій спалила, а потім надсилають дані в мобільний додаток. За таким же принципом працює і Atlas. Він пропонує не тільки визначити кількість кроків, але й точно вказати, які саме вправи робить людина, яке навантаження відчуває, скільки відпочиває тощо. До того ж Atlas можна використовувати як персонального тренера, який буде автоматично завантажувати з інтернету тренувальні плани й уважно стежити, щоб ви не халтурили в залі.

Podo

Цей прилад підніме мистецтво селфі на новий рівень. Podo – це невелика камера, яка з допомогою липучки і магніту ліпиться на будь-яку поверхню. Прилад використовує Bluetooth, щоб спілкуватися з телефоном. А контролювати процес зйомки можна за допомогою спеціальної програми, яка дозволяє робити знімки з будь-яких можливих ракурсів, а потім відправляти їх в інтернет. Крім того, Podo дозволить транслювати відео прямо в онлайн.

За матеріалами спецпроекту «Життя у 3G»

 

  • Теги
  • 3G
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися