Субота, 2 Березня, 2024

Prince of Persia повертається на Android та iOS

Повернення культових ігор минулого завжди радує затятих геймерів, які застали час зародження індустрії, особливо якщо ігри перероджуються на доступних мобільних платформах. Новою «старою» грою для пристроїв під управлінням Android і IOS став Prince of Persia.

Воскресила легенду компанія Ketchappфранцузький підрозділ Ubisoft, який спеціалізується на мобільних проектах. Схоже, права на гру студії передала саме Ubisoft.

Prince of Persia: Escape виконаний у тому ж стилі, що і перший «Принц Персії», випущений для ПК у 1989 році. Утім, геймплейно концепт змінився: замість перестрибувань через пастки і шипи геймерам пропонують ран-платформер під тим же олдскульним соусом.

Поки гру можна завантажити з Playmarket і AppStore безплатно. Принцип pay-to-win розробниками теж не використовувався, єдине, за що просять заплатити, – вимкнення реклами. До речі, нав’язливої – банери не зникають під час проходження, а між самими рівнями потрібно дивитися відео.

Варто сказати, що ідея перевести Принца з громіздких настільних ПК на мобільні девайси не нова, її кілька разів втілювали ще на кнопкових телефонах, а пізніше і на більш прогресивних сенсорах. Приклад тому – Prince of Persia 2: The Shadow and the Flame.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися