Неділя, 14 Липня, 2024

Стежити за плаванням: добірка захищених браслетів

moov

Не обов’язково бігати вулицями, щоб підтримувати себе у формі. Таке ж кардіонавантаження можна отримати в будь-якому басейні. А щоб ретельніше стежити за власним здоров’ям, можна використовувати фітнес-браслет. Такі девайси за своїми можливостями схожі на браслети для бігу, але захищені від вологи. Ось добірка популярних моделей.

Захист від води

Волога – смертельний ворог будь-якої електроніки, і стійкість останньої регулюється стандартами IP та ATM. Ви могли вже зустрічати їх, наприклад, сучасні смартфони часто мають рейтинг IP68, який гарантує працездатність після бризок та занурення до одного метра. Стандарт ATM менш відомий і означає тиск в атмосферах, який може витримати гаджет. Наприклад, 1 ATM означає, що девайс можна занурити на 10 метрів.

Garmin Vivoactive

garmin-2

Цей гаджет вважається одним із лідерів серед браслетів для плавання. Адже він має рейтинг 5 ATM – з ним можна пірнати на 50 метрів. Окрім цього, він має спеціальний плавальний додаток, який збирає інформацію про пройдену дистанцію, час, гребки, темп, швидкість, температуру тощо.

Ціна на Garmin Vivoactive залежить від моделі та починається від 5000 грн.

Moov Now

moov-now

Якщо ви не плануєте займатися дайвінгом, а хочете просто плавати, тоді можна подивитися на Moov Now. Цей девайс має рейтинг 0,3 ATM – його можна занурювати на глибину до 3 метрів. Пристрій не просто збирає інформацію про ваше плавання. Завдяки функції вбудованого тренера девайс аналізує її та надає рекомендації для більшої ефективності плавання. Moov також має спеціальний режим плавання, який активується у відповідному додатку на смартфоні.

Ціна Moov Now становить близько 3000 грн.

Polar Loop

polar-2

Функціонально, недорого та захищено від води – так коротко можна описати браслет Polar Loop. Він має рейтинг 2 ATM, що дозволяє з ним пірнати на 20 метрів без турбування. Більш того, розробники гаджета спеціально тестували його для плавання. Девайс має енергоефективний LED-екран, завдяки чому його вистачає майже на тиждень неперервної роботи. При цьому акумулятор девайса має ємність всього 38 мАг.

Вартість Polar Loop складає близько 3300 грн.

Mio Alpha 2

mio alpha

Хоча своїм дизайном Alpha 2 нагадує «розумний» годинник, це все-таки тільки фітнес-трекер. Він захищений від води на рівні 3 ATM (до 30 метрів) та має актуальні функції моніторингу. Зручності роботи з цим гаджетом додає вбудований дисплей, на який можна виводити таймери, програми тощо.

Ціна браслета Mio Alpha 2 починається від 3500 грн.

TomTom Multi Sport GPS

TomTom_Multi_Sport

Гаджет TomTom Multi Sport GPS є годинником, який можна брати із собою в басейн. Він дозволить там відстежувати різноманітні показники, зокрема, індекс ефективності плавання SWOLF та спалені калорії. Функція підрахунку дистанції рахує повороти, які потім множаться на довжину басейну. Її треба задавати вручну, і тому цей девайс краще підходить для басейнів, ніж для відкритих водойм. Рейтинг захищеності пристроїв Multi Sport GPS становить 5 ATM (до 50 метрів).

Вартість TomTom Multi Sport GPS починається від 3600 грн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися