Понеділок, 24 Червня, 2024

Volkswagen представила робот-павербанк для заряджання електромобілів

Уже сьогодні власники електромобілів стикаються з тим, що не можуть під’їхати до зарядного порту станції. У Volkswagen придумали відповідь – нехай зарядна станція сама під’їжджає до електромобіля. Результатом став робот-павербанк, який працює повністю автономно.

Щоб скористатися роботом необхідно його викликати до свого електромобіля за допомогою спеціального додатку в смартфоні. Далі цей павербанк на колесах самостійно наближається до машини та «спілкується» з нею, відкриваючи зарядний порт, вставляючи зарядний штекер, починаючи заряд. По завершенню зарядки робот так само автономно від’єднується від машини, закриває зарядний порт та робить інші необхідні дії.

Енергію для зарядки робот возить за собою у спеціальному причепі, однак у Volkswagen не називають його ємності. Повідомляється лише, що робот існує у вигляді прототипу та проходить тестування. Головною умовою для його комерційного використання в компанії називають готовність та масове поширення технології міжмашинної комунікації Car-to-X.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися