П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Створено Android-смартфон з деталями iPhone

Ентузіаст зробив перший у світі телефон Android з робочим портом Lightning. Цей жартівливий проект є продовженням його минулорічного проєкту iPhone з портом USB-C, який він продав за $86 тис.

Інженер Кен Пілонел, каже, що порт Lightning у Android є повнофункціональним: його можна використовувати як для заряджання, так і для передачі даних.

Чоловік став відомий, коли в 2021 році зробив те, що Apple відмовилася робити – він зробив перший у світі iPhone з робочим портом USB-C. Тепер Пілонел перевернув сценарій зі своїм останнім проектом: створив перший у світі телефон Android з роз’ємом Lightning.

З практичної точки телефон Android з портом Lightning не має такої ж привабливості, як iPhone з USB-C. У своєму початковому відео Пілонел каже, що пристрій мав бути більше веселим проектом, створеним для «врівноваження хаосу», викликаного його попереднім пристроєм. Саме тому реліз такого Android він зробив навмисно у День сміху.

Попри жартівливість проєкту, реалізація була не жартом. Порт Lightning вбудований на телефоні Android – Samsung Galaxy A51. Роз’єм повністю функціональний як для зарядки, так і для передачі даних.

«[Це] була складна модифікація, яка вимагала нестандартного мислення», — сказав Пілонел. Він сказав, що найважче було зрозуміти, як змусити все працювати разом.

«Кабелі Lightning, які продає Apple, не є «тупими, — сказав він. – Вони заряджатимуть лише пристрої Apple. Тож мені довелося знайти спосіб обдурити кабель, щоб він подумав, що він підключений до пристрою Apple. І все це має поміститися в телефоні, що є ще одним викликом».

Пілонел каже, що в реалізації проєкту йому допоміг досвід модифікації iPhone. «Я б сказав, що це було легше зробити, ніж перший iPhone з USB-C з двох причин, – сказав він. – По-перше, я вдосконалююсь, тому що щодня навчаюсь новому, тому, сподіваюся, я зможу закінчити ці модифікації швидше й швидше. Друга причина полягає в тому, що якість готового продукту зовсім не схожа на те, що було для iPhone».

Наразі Пілонел працює над повнометражним пояснювальним відео, яке незабаром з’явиться на його каналі YouTube. Це допоможе бажаючим повторити проєкт.

Що стосується самого телефону, Пілонел каже, що він, ймовірно, збереже його.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися