Неділя, 3 Грудня, 2023

Створено iPhone з портом USB-С

Ентузіаст зробив те, що Apple ретельно намагається уникнути. Він створив iPhone з портом USB-C. Студент-інженер з робототехніки Кен Піллонел розмістив робочий порт USB-C всередині iPhone X.

Піллонел витратив кілька місяців на проект, який виконував у вільний час. Робота почалася з прототипу, який з’явився в травні та дозволив заряджати акумулятор айфона через порт USB-C.

Макет був повністю працездатним та доводив концептуальну можливість такої модифікації. Але він був досить великим і не поміщався всередині iPhone. Тому наступним етапом було суттєво зменшити прототип, щоб втиснути його всередину корпусу смартфона.

Піллонель виконав реверс-інжиніринг фірмового роз’єму C94 від Apple – так називається одна з різновидностей роз’єму Lightning.

Створивши свій власний гнучкий дизайн друкованої плати, який поміщається всередині iPhone. Піллонель показав його у фінальному тизерному відео:

У ролику ентузіаст показав, як iPhone X з USB-C заряджається і передає дані.

Наразі чоловік складає повне відео, в якому буде детально описано, як йому вдалося перепроектувати роз’єм C94 і встановити створену ним друковану плату з портом USB-C всередині телефону.

Неясно, чи планує Піллонел опублікувати деталі своєї користувальницької гнучкої друкованої плати, щоб інші могли спробувати внести зміни. В даний час він навчається на ступінь магістра робототехніки в Швейцарському федеральному технологічному інституті EPFL.

Раніше він використовував свої таланти для модифікації автомобільного кріплення для Galaxy Fold від Samsung, випустивши 3D-друкований мод, що дозволяє бездротовому автомобільному зарядному пристрою Xiaomi Mi працювати з Galaxy Fold.

iPhone USB-C з’явився всього через кілька тижнів після того, як Європейська комісія оголосила про плани змусити виробників смартфонів і іншої електроніки встановлювати на своїх пристроях загальний порт зарядки USB-C.

Apple може бути змушена створити iPhone з USB-C в найближчі пару років. Однак існують чутки, що це підштовхне компанію створити повністю бездротовий айфон. У такого iPhone не буде порту для підключення кабеля, заряджатися і передавати дані він буде бездротовим способом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися