Створили електричний дрон, який літає на рівні бензинових моделей

Самі розробники US-1 називають своє творіння не стільки літальним апаратом, скільки літальною батарейкою. Адже для максимального використання енергії акумулятори зробили частиною силового каркасу дрона

Інженери компанії Impossible Aerospace змогли подолати одну з головних проблем більшості сучасних дронів – невелику тривалість польоту. Вони запустили в продаж свій апарат US-1, який може літати близько 2 годин на одному заряді. Раніше подібні можливості демонстрували лише дрони на бензині та з двигуном внутрішнього згоряння.

Апарат US-1 завдяки своїй великій дальності польоту є не лише цікавою іграшкою, а й робочим інструментом. У комплектації з оптичним та теплочутливим датчиком його вже продають для пожежників, поліцейських та рятувальників. Звичайні користувачі зможуть придбати його не раніше кінця нинішнього року.

Самі розробники US-1 називають своє творіння не стільки літальним апаратом, скільки літальною батарейкою. Адже для максимального використання енергії акумулятори зробили частиною силового каркасу дрона. Розробники кажуть, що це єдиний спосіб зробити електричні моделі конкурентами для моделей на рідкому пальному.

Дрон US-1 несе на борту 1,2 кВт·год літій-іонних акумуляторів, які розміщені у формі літери Х. Загальні габарити девайсу складають 660×660 мм, а вага – майже 7,1 кг. Максимальний корисний вантаж не повинен важити більше 1,3 кг.

З повним навантаженням, кажуть в Impossible Aerospace, їхній дрон може показати майже 78 хвилин у польоті. Без навантаження апарат може висіти в повітрі до 120 хвилин. Після цього йому знадобиться перерва на 2,5 години для заряджання. Передбачене також швидке заряджання, яке за 45 хвилин відновлює 85% ємності.

Максимальна швидкість US-1 складає 19 метрів на секунду. Він має захист від пилу та вологи на рівні IP43 та працює при температурах від 0° C до 50° C. Додатково дрон комплектують жорстким чохлом та 16-канальним пультом дистанційного керування з екраном роздільною здатністю 128х64 пікселя, на який виводиться поточна інформація про політ.

Базова версія US-1 коштуватиме близько $7500, а модель для роботи з тепловим датчиком обійдеться в $9500. Остання додатково комплектується 20-дюймовим екраном та 12-дюймовим дисплеєм керування з вбудованим акумулятором. Це дозволяє «в полі» приймати відеосигнал роздільною здатністю 1080/60p на відстані до 1 кілометра із затримками 1-2 мс. Самі теплові камери потрібно докуповувати окремо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я