Субота, 24 Лютого, 2024

Свіжий драйвер Radeon може зламати Windows 11

Користувачі Windows 11 та 10 з відеокартою Radeon можуть отримати непрацездатний ПК, встановивши свіжий драйвер для неї. AMD уже підтвердила наявність програмних проблем.

Проблему було виявлено в драйвері AMD Adrenalin 23.2.1 і драйвері 23.2.2. Деякі ПК після встановлення цього драйвера перестають нормально завантажуватися.

Однак цей збій трапляється рідко і залежить від двох факторів. По-перше, під час інсталяції нового драйвера графічного процесора AMD необхідно вибрати опцію чистої інсталяції («скидання до заводських налаштувань»). Також потрібно, щоб сервіс Windows Update запустився і виконав оновлення ОС у фоновому режимі під час встановлення драйвера Adrenalin.

Два процеси оновлення програмного забезпечення, що відбуваються одночасно, спричиняють сильний хаос в файлах ОС і унеможливлюють її нормальну роботу чи завантаження.

AMD повідомила: «Ми відтворили проблему, яка може виникнути в надзвичайно невеликій кількості випадків, якщо оновлення ПК відбувається під час встановлення AMD Software: Adrenalin Edition, і ми активно досліджуємо її. Ми рекомендуємо користувачам переконатися, що всі системні оновлення застосовані або призупинені перед встановленням драйвера, а також що опція «Скидання до заводських налаштувань» знята під час процесу встановлення драйвера AMD».

Раніше стало відомо про проблеми зі свіжим драйвером відеокарт Nvidia. З ним процесор ПК продовжував отримати незрозуміле навантаження після того, як користувач вийшов з відеогри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися