Середа, 22 Травня, 2024

Телефони середнього класу отримають штучний інтелект – обіцяє Snapdragon 7 Gen 3

Qualcomm запускає Snapdragon 7 Gen 3, чип середнього класу, створений за 4-нм техпроцесом. За словами Qualcomm, новий Snapdragon 7 Gen 3 приносить «захопливий штучний інтелект на пристрої», те, що було родзинкою нещодавно випущеного топового Snapdragon 8 Gen 3. Завдяки цьому чип обіцяє дозволити середньобюджетним пристроям не відставати в можливостях за допомогою таких функцій, як відстеження активності на основі штучного інтелекту, багатомовний переклад і багато іншого, хоча, здається, більш просунуті функції залишаться виключно для флагманського чипа.

Штучний інтелект також буде використовуватися для покращення якості зображення. Чип підтримує 200-мегапіксельні датчики та обіцяє чіткіші та збалансованіші зображення завдяки таким функціям, як покращене шумозаглушення, штучна ремозаїка та підтримка формату фотографій Google Ultra HDR, який можна знайти на таких телефонах, як Pixel 8 Pro. Відео також покращується завдяки обробці відео штучним інтелектом і обчислювальній запису відео 4K HDR.

Для ігор Snapdragon 7 Gen 3 має функцію підвищення роздільної здатності, а також забезпечує підтримку просторового аудіо.

Звичайно, зовсім інша справа, чи вирішать виробники комплектного обладнання реалізувати ці функції, але принаймні новий чип має зробити ці функції більш реальними для доступніших телефонів.

Snapdragon Seamless також підтримується на 7 Gen 3, що означає, що ви зможете легко підключити свій телефон до інших сумісних пристроїв Snapdragon, незалежно від ОС або виробника.

Snapdragon 7 Gen 3 створено за 4-нм техпроцесом з одним основним ядром з тактовою частотою 2,63 ГГц, трьома продуктивними ядрами з частотою 2,4 ГГц і чотирма ефективними ядрами з частотою 1,8 ГГц. У порівнянні зі Snapdragon 7 Gen 1, цей новий чип забезпечує на 15% більшу продуктивність ЦП, на 50% кращу продуктивність графічного процесора та на 60% кращу продуктивність штучного інтелекту. Крім того, він на 20% ефективніший, тому телефони повинні працювати довше, залишаючись досить потужними.

Honor і Vivo будуть одними з перших OEM-виробників Android, які випустять телефони з цим чипом, оголошення про які очікуються цього місяця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися