Telegram оголосив конкурс на створення шаблонів для «моментальних статей»

Засновник «ВКонтакте» Павло Дуров оголосив про проведення конкурсу – Instant View. Мається на увазі формат відображення посилань на статті в повідомленнях Telegram, які не вимагають завантаження. Задача конкурсу – створити максимальну кількість шаблонів для перетворення статей на сайтах видань в формат Instant View.

У Facebook аналогічний механізм називається Instant Articles. Наприклад, якщо ви зайдете на ФБ-сторінку TechToday з мобільного телефону, то всі посилання на матеріали зможете прочитати не переходячи на сайт.

«З 19 травня до 18 червня 2017 року ми проводимо конкурс Instant View з сумарним бюджетом $ 200,000 – або 11,5 млн руб. До участі запрошуються всі, хто розбирається в HTML-верстанні (або готовий швидко в ньому розібратися) і знає англійську мову (або готовий швидко в ній розібратися).

Instant View – відображення посилань на статті в повідомленнях Telegram, яке не вимагає завантаження і має передбачуваний формат.

Завдання – до 18 червня створити максимальну кількість шаблонів для перетворення статей на сайтах видань в формат Instant View, описаний за посиланням. За кожен коректний шаблон для видання зі списку (відправлений першим) буде виплачено $ 100. Крім того, учасник, який посів перше місце, додатково отримає $10,000, а що зайняв друге місце – $ 5,000. За кожну доповідь про помилку, знайдену в шаблонах переможців, буде виплачено $2», – пише Павло Дуров.