Як убезпечити смартфон від крадіжки з кишені

Для цього потрібна лише одна стороння програма

Кишенькові злодії люблять цупити смартфони, адже вони компактні та дорого коштують. Наявні засоби безпеки дозволяють боротися за вже вкрадений мобільник. Але краще, якщо злодій не зможе навіть витягнути девайс з кишені. Для цього потрібна лише одна стороння програма.

крадіжки

Вона називається Pocket Sense (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miragestacks.pocketsense&hl=ru) і має дуже простий алгоритм роботи. Після активації функції Pocket Sense Mode щоразу, коли смартфон дістають з кишені, буде звучати гучний звуковий сигнал. Щоб відключити його, потрібно розблокувати мобільник. Злодій цього не зможе зробити, бо не знатиме пароля, а господар почує, як цуплять його телефон.

Щоб не лякати перехожих кожного разу, як ви самі дістаєте телефон з кишені, можна в налаштуваннях програми задати затримку перед включенням тривоги.

У Pocket Sense також є ще одна корисна функція, яка вбереже телефон від крадіжки, коли той заряджається. Вона називається Charge Sense Mode та запускає тривогу, коли девайс відключають від зарядки. Ця функція буде корисною, коли доводиться підзаряджати акумулятор в публічних місцях, хостелах тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я